Troszkę o mnie…

Fotografia jest dla mnie sposobem na kreatywne spełnianie się w życiu.  Uwielbiam fotografować ludzi i piękne wnętrza.  Zdjęcia portretowe, produktowe i kulinarne są moimi ulubionymi, ale to zdjęcia wnętrz i ogrodów zajęły szczególne miejsce w moim sercu.  

Jestem doświadczonym fotografem z formalnym wykształceniem londyńskiego University of Westminster (BA Photography and Multimedia i MA Photographic Arts).  Skończyłam też Filologię Angielską w legnickim Kolegium Języków Obcych.

Moje prace brały udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych w Londynie i Warszawie,  były publikowane w magazynach i książkach zarówno jako ilustracje, jak i zdjęcia reklamowe.

Prowadzę szkolenia obsługi Lightrooma, Photoshopa i Capture One.

Z mojego bogatego doświadczenia działając jako fotograf wnętrz i portretów, czy jako fotograf kulinarny, lifestylowy lub produktowy wiem, że każde zdjęcie może być właśnie tym jedynym ostatecznym “hero shot”.  Kreatywność i nowatorstwo, które wiążą się z taką fotografią, sprawiają, że stale czuję się zainspirowana i to jest piękne!

Jeżeli wybierzesz mnie do współpracy nad Twoim nowym projektem, będzie to dla mnie największą satysfakcją i z przyjemnością dowiem się, nad czym aktualnie pracujesz.

Serdecznie zapraszam!

Edyta